317

Newsletter

Dodací podmínky

Osobně je možno zboží vyzvednout po předchozí domluvě (kontaktujeme zákazníka na uvedený telefon či email) v Centru Tradiční čínské medicíny Most ke zdraví, s.r.o. na adrese Praha 5, Nádražní 17. Otevírací doba Po, Út, Čt, Pá 8:00 - 18:00; St 8:00 - 20:00.
Zboží rezervujeme po dobu 7 dnů. Poté je objednávka stornována.

Zasláním zboží na dobírku prostřednictvím České pošty, s.p. jako obchodní balík. Doručení balíku by mělo proběhnout na adresu zákazníka do 24 hodin od odeslání.

Zasláním zboží následující den po obdržení platby bankovním převodem prostřednictvím České pošty, s.p. jako obchodní balík. Doručení balíku by mělo proběhnout na adresu zákazníka do 24 hodin od odeslání.

K ceně zboží je připočítána částka ve výši 109,-Kč za dopravu a balné v rámci České republiky na místo určené kupujícím ("za první dveře"). V případě, že částka nákupu včetně DPH přesáhne 1.200,-Kč, poštovné a balné je zdarma.

Prodej zboží na Slovensko:

Na zboží a poštovné vždy vystavíme fakturu v Eurech. Zboží rezervujeme po dobu 7 dnů - splatnost faktury. Ceny zboží a poštovného jsou viditelné po přepnutí z Kč na Eura. Fakturu požadujeme uhradit předem. Doporučujeme použít SEPA platbu za minimální poplatek bance. Ihned po obdržení platby zboží odesíláme.

Cena poštovného na Slovensko za zboží:
objednávka do 47,06 Euro / poštovné 12,00 Euro
objednávka od 47,07 do 94,12 Euro / poštovné 6,00 Euro
objednávka od 94,13 Euro / ZDARMA.


Košík  

(prázdný)